Прокат каяків на Березняках

Мы рады сообщить всем любителям каякинга об открытии четвертого пункта проката сети Каяк Каное Центр в Киеве. Новый прокат каяков (байдарок) в Киеве расположен в удобном и доступном месте - на пляже возле моста Патона - на Березняках.

Теперь любителей активного отдыха с Харьковского шоссе, Дарницкой площади и Березняков отделяет от нового пункта проката каяков и САП всего 10-15 минут.

Контакты: +38 (097) 013-39-13       E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Если Вы будете ехать на своем авто - надо свернуть (с моста Патона) на Днепровскую Набережную, проехать ТЦ SilverBreez и свернуть на парковку направо (возле бывшего ресторана "Каравелла"). 

Это уже 4-й по счету пункт проката каяков нашей сети прокатов "Каяк Каное Центр" в Киеве. График работы и цены на новом пункте проката такие же, как и на других пунктах проката каяков в Киеве.

Прокат на Березняках является идеальной локацией для проведения корпоративных и груповых мероприятий на каяках. По вопросам бронирования каяков и САП-досок для проведения корпоративов или груповых прогулок (более 10 человек) просим обращатся по телефону 067-866-24-24

**Выход на воду строго только в спасательных жилетах и после проведения инструктажа.

 

Ціни на прокат каяків та SUP дощок в Києві

УВАГА! З 2019 року ми вводимо прогресину шкалу знижок. Починаючи з 2-ї години прокату, кожні 15 хв на воді додають вам 2,5% знижки на загальну вартість послуги прокату. Максимальна знижка - 50% яка активується після того як ви досягли певної часової відмітки.

 

Мінімальне замовлення - 30хв., мінімальний крок часу- 15 хв. (0,25 год.).

*Ціни нижче вказані з урахуванням знижок.

УВАГА! Для отримання спорядження в прокат ви повинні надати один з наступних документів: водійське посвідчення, закордонний паспорт або паспорт громадянина (на зберігання), також можлива видача спорядження під грошову заставу повної вартості спорядження. 
Спорядження видаєтся лише комплектами, при умові надання посвідчення особи з фотографією його власника. Видача спорядження на чуже посвідчення особи не допускається!

 

 

УВАГА! обслуговування корпоративних клієнтів та групових замовлень здійснюється за окремим корпоративним тарифом та за окремою процедурою.  
Якщо ви не бажаєте доплачувати за корпоративне обслуговування - спорядження для вашої групи буде надаватися в порядку звичайної (живої) черги та за наявності. 

Деталі за тел.: 068-303-65-65 або 067-866-24-24

*У наявності також є бризгозахисні фартухи ("спідниці") для одномісних каяків та двомісних каяків класу "Комфорт+", гермоупаковки та інші аксесуари.

Sprayskirts for solo kayaks and tandem “Comfort+” kayaks are available on request. Dry bags and cellphone bags are available on request.

Також просимо ознайомитися з Публічним Договором (офертою) на прокат спортивного спорядження. Отримуючи спорядження в прокат, Ви приймаєте УСІ умови зазначеного Договору та зобов’язуєтеся виконувати всі передбачені правила безпеки, а також приймаєте матеріальну відповідальність за збереженість та цілісність орендованого  спорядження. 

Please read Terms and conditions of rental services. Rental Agreement is available at our Google disc. 
By taking a kayak or an SUP board for rent you agree with ALL terms and conditions mentioned above. You are responsible for all gear you rent during the period or such rent. 

 

УВАГА! Для отримання спорядження в прокат ви повинні надати один з наступних документів: водійське посвідчення, закордонний паспорт або паспорт громадянина (на зберігання), також можлива видача спорядження під грошову заставу повної вартості спорядження. 
Спорядження видаєтся лише комплектами, при умові надання посвідчення особи з фотографією його власника. Видача спорядження на чуже посвідчення особи не допускається!

 

Графік роботи прокатів в Києві

 Понеділок:  Вихідний**
 Вівторок-п'ятниця:  з 10:00 до 20:00
 Субота-неділя:  з 9:00 до 20:00
 Вихідні та святкові дні:  з 9:00 до 20:00

*Станція прокату каяків в Гідропарку працює без вихідних.

Видача прокатного споряження: до 19:00, повернення - до 20:00 (в осінній період - до 18:00, а повернення - до 19:00 відповідно).

**У випадку, якщо на понеділок випадає офіційний неробочий або святковий день, тоді вихідний день переносится на вівторок (або на перший робочий день після вихідних).

Фотогалерея Березняки, Київ