Прокат каяків на Березняках

З радістю повідомляємо усім любителям каякінгу про відкриття четвертого пункту прокату мережі Каяк Каное Центр в Києві. Новий прокат каяків (байдарок) в Києві розташований в зручному та доступному місці - на пляжі поруч з мостом Патона - на Березняках.

Тепер любителів активного відпочинку с Харківського шосе, Дарницької площі, Комфорт Тауну та Березняків відокремлює від нового пункту прокату каяків та SUP всього 10-15 хвилин.

Контакты: +38 (097) 013-39-13       E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Якщо ви будете їхати на своєму авто - потрібно звернути (з моста Патона) на Дніпровську Набережну, проїхати ТЦ SilverBreez і повернути на парковку направо (до ресторану "Маяк"). 

Це вже 4-й пункт прокату каяків нашої мережі "Каяк Каное Центр" в Києві. Графік роботи та ціни на новому пункті прокату такий же, як і на унших станціях прокату нашої  мережі в Києві.

Прокат на Березняках є ідеальною локацією для проведення корпоративних та групових заходів на каяках. З питань бронюрованя каяків та САП-дощок для проведення корпоративів або групових прогулянок (понад 10 осіб) просимо звертатися за телефоном 067-866-24-24

Загальна кількість посадкових місць на прокаті - 28 + 3 дитячих. (При необхідності прокатний парк може бути збільшено до 60 посадкових місць за рахунок каяків з інших пунктів прокату мережі та резервних каяків). Кількість САП-дощок на прокаті - 7 шт.

**Вихід на воду строго лише в страхувальних жилетах та після проведення інструктажу.

Стосовно бронювання каяків

На наших прокатах можливе бронювання, але в дуже обмежених випадках:

1) Ми бронюємо спорядження на початок роботи прокату - до відкриття прокату (на буднях - до 10:15, на вихідних - до 9:15)

2) Бронювання також можливе, якщо ви замовляєте та оплачуєте прокат спорядження на цілий день або на декілька днів.

3) Бронювання може здійснюватися для обслуговування корпоративних заходів, днів народжень та великих груп (оплачується наперед за корпоративним тарифом, який погоджується окремо в кожному індивідуальному випадку).

4) При бронюванні оплата здійснюється наперед (мінімальне замовлення - три години прокату).

5) Ви повинні приїхати на прокат заздалегідь. Відлік часу розпочнеться в обумовлений час, а не з моменту вашого виходу на воду.

Бронювання в середині дня неможливе, особливо у вихідні дні.

Це пов'язано з тим, що ми не знаємо коли з води повернуться каяки/SUP, які взяли до цього і спрогнозувати це вкрай важко. А коли ми не знаємо чи каяк/SUP повернеться до моменту вашого приїзду - ми не можемо вам щось обіцяти.

*З питань бронювання каяків для корпоративних та групових заходів просимо звертатися за телефоном: 

(+38)067-866-24-24 або (+38)068-303-65-65

Графік роботи прокатів в Києві

 Понеділок:  Вихідний*
 Вівторок-п'ятниця:  з 10:00 до 20:00
 Субота-неділя:  з 9:00 до 20:00
 Вихідні та святкові дні:  з 9:00 до 20:00

Видача прокатного споряження: до 19:00, повернення - до 20:00 (в осінній період - до 18:00, а повернення - до 19:00 відповідно).

*У випадку, якщо на понеділок випадає офіційний неробочий або святковий день, тоді вихідний день переносится на вівторок (або на перший робочий день після вихідних).

Ціни на прокат каяків та SUP дощок в Києві

УВАГА! З 2019 року ми вводимо прогресину шкалу знижок. Починаючи з 2-ї години прокату, кожні 15 хв на воді додають вам 2,5% знижки на загальну вартість послуги прокату. Максимальна знижка - 50% яка активується після того як ви досягли певної часової відмітки.

 

Мінімальне замовлення - 30хв., мінімальний крок часу- 15 хв. (0,25 год.), у випадку проміжного часу округлення здійснюється в більшу сторону.

*Ціни нижче вказані з урахуванням знижок.

УВАГА! Для отримання спорядження в прокат ви повинні надати один з наступних документів: водійське посвідчення, закордонний паспорт або паспорт громадянина (на зберігання), також можлива видача спорядження під грошову заставу повної вартості спорядження. 
Спорядження видаєтся лише комплектами, при умові надання посвідчення особи з фотографією його власника. Видача спорядження на чуже посвідчення особи не допускається!

 

 

УВАГА! обслуговування корпоративних клієнтів та групових замовлень здійснюється за окремим корпоративним тарифом та за окремою процедурою.  
Якщо ви не бажаєте доплачувати за корпоративне обслуговування - спорядження для вашої групи буде надаватися в порядку звичайної (живої) черги та за наявності. 

Деталі за тел.: 068-303-65-65 або 067-866-24-24

*У наявності також є бризгозахисні фартухи ("спідниці") для одномісних каяків та двомісних каяків класу "Комфорт+", гермоупаковки та інші аксесуари.

Sprayskirts for solo kayaks and tandem “Comfort+” kayaks are available on request. Dry bags and cellphone bags are available on request.

Також просимо ознайомитися з Публічним Договором (офертою) на прокат спортивного спорядження. 

Отримуючи спорядження в прокат, Ви приймаєте УСІ умови зазначеного Договору та зобов’язуєтеся виконувати всі передбачені правила безпеки, а також приймаєте матеріальну відповідальність за збереженість та цілісність орендованого  спорядження. 

Please read Terms and conditions of rental services. Rental Agreement is available at our Google disc. 
By taking a kayak or an SUP board for rent you agree with ALL terms and conditions mentioned above. You are responsible for all gear you rent during the period or such rent. 

 

УВАГА! Для отримання спорядження в прокат ви повинні надати один з наступних документів: водійське посвідчення, закордонний паспорт або паспорт громадянина (на зберігання), також можлива видача спорядження під грошову заставу повної вартості спорядження. 
Спорядження видаєтся лише комплектами, при умові надання посвідчення особи з фотографією його власника. Видача спорядження на чуже посвідчення особи не допускається!

 

Фотогалерея Березняки, Київ