Прокат каяков на Березняках

Мы рады сообщить всем любителям каякинга об открытии четвертого пункта проката сети Каяк Каное Центр в Киеве. Новый прокат каяков (байдарок) в Киеве расположен в удобном и доступном месте - на пляже возле моста Патона - на Березняках.

Теперь любителей активного отдыха с Харьковского шоссе, Дарницкой площади и Березняков отделяет от нового пункта проката каяков и САП всего 10-15 минут.

Контакты: +38 (097) 013-39-13       E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Если Вы будете ехать на своем авто - надо свернуть (с моста Патона) на Днепровскую Набережную, проехать ТЦ SilverBreez и свернуть на парковку направо (возле бывшего ресторана "Каравелла"). 

Это уже 4-й по счету пункт проката каяков нашей сети прокатов "Каяк Каное Центр" в Киеве. График работы и цены на новом пункте проката такие же, как и на других пунктах проката каяков в Киеве.

Прокат на Березняках является идеальной локацией для проведения корпоративных и груповых мероприятий на каяках. По вопросам бронирования каяков и САП-досок для проведения корпоративов или груповых прогулок (более 10 человек) просим обращатся по телефону 067-866-24-24

**Выход на воду строго только в спасательных жилетах и после проведения инструктажа.

 

Ціни на прокат каяків та SUP дощок в Києві

Вартість прокату спорядження в сезоні 2019 року:

 

 (ціни сезону 2019 року почнуть діяти з 25 квітня. До цього моменту діють ціни сезону 2018р.)

 

Тип спорядження Ціна за 1 (першу) годину у будні дні Ціна за 1 (першу) годину у вихідні та святкові дні Приблизний вигляд спорядження     Миттєві знижки!!!

При прокаті понад дві години застосовується миттєва знижна* в наступному розмірі: 

 

2 години -10%

3 години -20%

4 години -30%

Пів дня (до 5 годин -40%

День** (понад 5 годин) -50%

 

*Знижка поширюється на повні використані години прокату після настання яких активується. На час неповних годин застосовується знижка яка стосується попередньої години. 

(**вартість прокату на цілий день вираховується виходячи з 8-годинного робочого дня)

 

 

При прокаті на декілька днів діють додаткові знижки:

при прокаті на 2 дні: знижка -10%

при прокаті на 3-5 дней (включно): знижка -15%

при прокаті на 6 і більше днів: знижка -20%

 

 

Додаткова знижка для студентів та пенсіонерів - 20%

Додаткова знижка для ветеранів АТО -30% 


Для людей з інвалідністю опорно-рухового апарату (на візках) оплата по-можливості та за бажанням. (Тільки для громадян України)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прокат одномісних каяків та SUP дощок класу "СТАНДАРТ"

100 грн

130 грн

           

 

 

   
Прокат одномісних каяків та SUP дощок класу "КОМФОРТ+" 125 грн. 160 грн.

 

 

   
Прокат Двомісних каяків класу "СТАНДАРТ" 135 грн 175 грн

 

 

   
Прокат двомісних каяків класу "КОМФОРТ+", каное, 
каяків для риболовлі
170 грн

220 грн

     
Багатомісні САП дошки (платформи) до 8 осіб 350 грн 455 грн

 

 

*В наявності також є бризгозахисні фартуки ("спідниці") для одномісних каяків та двомісних каяків класу "Комфорт+", гермоупаковки та інші аксесуари.

Також просимо ознайомитися з публічним Публічним Дговором (офертою) на прокат спортивного спорядження. Отримуючи спорядження в прокат Ви приймаєте УСІ умови зазначеного Договору та зобовязуєтеся виконувати всі передбачені правила безпеки, а такоже приймаєте матеріальну відповідальність за збереженість та цілісність орендованого  спорядження. 

 

УВАГА! Для отримання спорядження в прокат ви повинні надати один з наступних документів: водійське посвідчення, закордонний паспорт або паспорт громадянина (на зберігання), також можлива видача спорядження під грошову заставу повної вартості спорядження. 
порядження видаєтся лише комплектами, при умові надання посвідчення особи з фотографією його власника. Видача спорядження на чуже посвідчення особи не допускається!

  

Фотогалерея Березняки, Київ